Jak w tym roku ocenili nas Uczniowie i Rodzice?

1. Organizacja zajęć.

Na pytanie, czy odpowiadała Ci lokalizacja, komfort, terminy i częstotliwość zajęć, ankietowani wskazywali TAK lub NIE. Całościowo organizacja kursu odpowiadała ponad 90% uczestników, a lokalizacja zajęć wypadła najlepiej: 97% pozytywnych odpowiedzi.

2. Przejście z zajęć stacjonarnych na zdalne i efektywność nauki online.

Ankietowani oceniali ten element w skali od 1 do 6. Dla ułatwienia mogli porównać naszą zmianę trybu zajęć z analogiczną sytuacją w swojej szkole. Średnia arytmetyczna ocen wyniosła 5,16 wśród ósmoklasistów i była nieco lepsza niż u maturzystów. W obydwu grupach mediana wyniosła 5, a dominanta 6.

3. Relacja jakości do ceny.

Ankietowani oceniali ten element w skali od 1 do 6. Średnia arytmetyczna dla wszystkich uczestników wyniosła 4,9, mediana 5, a dominanta 6. Dzięki zastosowaniu tego kryterium uczestników potwierdzili, że otrzymali usługę o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

4. Czy polecilbyś kurs w Indeksie swojemu znajomemu?

Na to pytanie Ankietowani odpowiadali TAK lub NIE. Kurs poleciłoby 98% ósmoklasistów i 96% maturzystów. Z czego około 10% ósmoklasistów i tylko 5% maturzystów oczekiwałoby pewnych zmian w składzie nauczycieli w przypadku niektórych przedmiotów.

Podziel się: